Нові надходження
Рекомендовані товари

Ми пропонуємо сонцезахисні окуляри оптом

Сонцезахисні окуляри оптом в Україні є одним з популярних бізнес-рішень, яке наша команда підтримує та розвиває. При виборі та купівлі товару необхідно враховувати кілька важливих факторів, які ми на основі свого досвіду для себе позначили. Ці пункти є важливими не тільки для наших клієнтів, а й для нас при виборі асортименту виробників.

Звичайно ж, насамперед це якість. Перед тим, як окуляри потраплять на полицю нашого магазину, ми перевіримо окуляри на відповідність заявленим нормам, матеріалу оправи та скла. Адже ми розуміємо, що задоволені покупці наших клієнтів — це репутація кожного бізнесу, з яким ми працюємо, а географія наших клієнтів — це і Київ, Одеса, Харків та інші міста.

Далі, важливим чинником є ​​наявність попиту. Це складний пункт, тому що потрібно вибрати золоту середину між тим, що красиво на екранах смартфонів та потребою бізнесу купити сонцезахисні окуляри оптом .


Найважливішим вирішальним фактором для наших клієнтів є ціна. Адже вона формує лояльність та сталість їхніх покупців, а також можливість для нас знаходити спільні взаємовигідні умови з нашими клієнтами. Дешеві окуляри оптом не означає низької якості. Це ми вже неодноразово довели і завдяки цьому нашими постійними клієнтами є бізнеси усієї України. Ми беремо до уваги, що для наших покупців, у яких основним напрямком є ​​сонцезахисні окуляри, ціна відіграє ключову роль у прийнятті рішення. 

ДЛЯ НЬОГО

Брендові окуляри

ДЛЯ НЕЇ

Брендові окуляри

Як підібрати потрібні окуляри від сонця

Перш ніж купити оптом окуляри від сонця необхідно також пам’ятати, що це не просто гарний аксесуар, а річ, яку ваш клієнт може брати з собою скрізь, і проводити з нею більше 12 годин щодня. Тому до вибору асортименту потрібно підходити з особливою відповідальністю.

Ось кілька важливих речей, про які важливо знати, щоб відповісти на запитання клієнтів:

Матеріал, з якого виготовлені окуляри також впливають на стиль, перевагу, довговічність. Кожен із них має свої плюси та мінуси. Наприклад, лінзи, які зазвичай виготовляються з пластмаси, скла або полікарбонату. Останні мають підвищену зносостійкість і не такі тендітні, як скляні. Це має важливе значення для всіх, хто хоче купити сонцезахисні окуляри оптом. Адже їх зберігання, транспортування та подання також потребує особливих умов.

Оправа окулярів може бути пластмасова, металева, каучукова та навіть дерев’яна. Все це впливає на посадку, зручність та стиль, з яким носитимуться. Всі ці фактори впливають на ціну, але ми завжди знайдемо найоптимальніший товар для будь-якого бюджету.

Основними ж запитами в нашому магазині є жіночі, чоловічі, підліткові та дитячі окуляри. Так як перед тим, як купити сонцезахисні окуляри оптом слід провести ретельний моніторинг переваг і необхідно точно знати, хто є покупцем.

Захист від сонячних променів. Окуляри повинні виконувати своє призначення – блокувати UVA та UVB. Чим більший коефіцієнт захисту від променів у окулярів, тим краще захист вони надають очам.

Якість лінз: Якість лінз дуже важлива для зручності та безпеки при використанні сонцезахисних окулярів. Вибирайте лінзи з матеріалів з високою оптичною чистотою, таких як полікарбонат та скло, щоб уникнути спотворення зображення та зменшення яскравості.

Розмір та посадка: Правильний розмір та посадка окулярів на обличчі дуже важливі для комфортності та ефективності захисту. Окуляри повинні щільно прилягати до обличчя та не пропускати світло збоку, а також не ковзати з носа та не залишати відбитки на шкірі.

Колір лінз: Різні кольори лінз можуть додатково покращити ваш зір та збільшити комфортність використання окулярів. Наприклад, сірі лінзи найбільш універсальні і дозволяють зберегти природні кольори, зелені лінзи знижують яскравість та покращують контрастність, а коричневі лінзи дозволяють побачити більше деталей у яскравому світлі.

Поляризація. Властивість лінз, яка може бути додана до сонцезахисних окулярів. Вона допомагає знизити відблиски та відбиття від поверхні, таких як вода, сніг, лід, асфальт, що робить зображення більш яскравими та чіткими. Поляризаційні лінзи містять фільтр, який поглинає компоненти світла. Ціна на такі окуляри може бути вищою за звичайні, але вони також є в наявності.

Для жінок
Підібрати сонцезахисні окуляри для клієнток, вгадати їхній смак означає завжди стежити за стильними подіями. Купити окуляри оптом потребує посиленої уваги до всіх деталей. До матеріалу, форми і навіть до декоративних елементів. Все це ми зробили, щоб ваші покупці стали вашими постійними відвідувачами. Купити оптом окуляри від сонця з нашими порадами та рекомендаціями зможуть більше зрозуміти сучасні уподобання.
Для чоловіків
Щоб вгадати із запитом чоловіків на окуляри у кожному сезоні, потрібно також провести дослідження та відібрати найкращі зразки, які впишуться у щоденний стиль ваших клієнтів. Тут також є різноманітність форм, матеріалів та оправ. Залежно від запитів ми пропонуємо необхідні колекції. Класичний стиль, кежуал чи вуличний – ми маємо вибір для всіх.
Дитячі окуляри
При підборі окулярів для дітей необхідно врахувати не лише зручність та стиль, але ще й безпеку. Адже з одного боку окуляри мають зручно сидіти, не натирати малюкам за вухами, подобається їм, і захищати очі щодня та без нагадувань з боку батьків. Як і дорослим, дитячим очам обов'язково потрібний захист від ультрафіолету.
Поляризаційні окуляри
Сонцезахисні окуляри з поляризацією блокують поляризоване світло і видаляють відблиски з гладких поверхонь. Якісна поляризація робить це без втрати чіткості в окулярах. Поляризаційний фільтр в усіх окулярах однаковий, т.к. Існують різні способи нанесення поляризації. Її якість також відрізняється.

Чому варто з нами співпрацювати?

Перш ніж купити оптом окуляри від сонця необхідно також пам’ятати, що це не просто гарний аксесуар, а річ, яку ваш клієнт може брати з собою скрізь, і проводити з нею більше 12 годин щодня. Тому до вибору асортименту потрібно підходити з особливою відповідальністю.

Ось кілька важливих речей, про які важливо знати, щоб відповісти на запитання клієнтів:

Бренди сонцезахисних окулярів
Нас запитують

Ми пропонуємо окуляри різних брендів та форм. Багато фірм кожного сезону виходять із новинками, тому ми відстежуємо всі колекції. У нас у магазині ви можете придбати очки на будь-який смак вашого клієнта.

Достатньо просто оформити замовлення або залишити заявку для зв’язку з нашим менеджером.

Біля кожної пари очок вказано спеціальну оптову ціну на кожну модель. У розділі акцій ви можете знайти очки за зниженими цінами.